Brandýský pohár 2018

11.6.18 7:30 | Z.Strolený | 473x

 

Turnaj „Brandýský pohár 2018"

 

Podobně jako v Liberci se turnaje zúčastnila děvčata a chlapci v kategorii U12. 

 

Děvčata:

 

Pátek 8.6.2018

TJ Slovan Varnsdorf – Sokol Hradec Králové „B“

2:56

Body: Weberová 2

 

KP Brno – TJ Slovan Varnsdorf

41:5

Body: Doležalová 2, Svoboda 2, Kabátová 1

 

Oba úvodní zápasy v pátek nám nevyšly, především díky ucelené obraně soupeřů na naší polovině, i v útoku jsme se díky tomu prakticky k žádnému zakončení nedostali. Oba soupeři byli svými dovednostmi a zápalem do hry v jiné výkonnostní kategorii. V tříčlenné základní skupině jsme tak obsadili poslední místo a v sobotu náš čekaly dva týmy v bojích o 9.-12. místo.

 

Sobota 9.6.2018

Basket Slovanka – TJ Slovan Varnsdorf

42:6

Body: Doležalová 4, Kamenická 2

 

Z vyrovnané první skupiny měla smolíka Slovanka a tak jsme dostali další lekci basketbalu. I když už výkon nebyl tak odevzdaný jako v pátek, stále jsme zaostávali i ve spíše nebasketbalových činnostech jako je rychlost, odvaha anebo postavení na obranné polovině. Škoda, že nám aklimatizace, příprava na zápas a soustředění se na něj, trvá tak dlouhou dobu.

 

BK Brandýs n.L. „B“ – TJ Slovan Varnsdorf

66:6

Body: Doležalová 2, Kabátová 2, Valíčková 2

 

Družstvo Brandýsu „B“ nastoupilo mimo soutěž, pro doplnění počtu týmů ve skupinách na potřebný počet dvanácti, a byla to děvčata vysoká a o rok starší. Přesto, že se nám započítával kontumační výsledek 20:0, podobně jako ostatním soupeřům, předvedli jsme již sympatičtější výkon a vysloužili si pochvalu od domácích.

 

Neděle 10.6.2018

Pityke (HUN) – TJ Slovan Varnsdorf

20:18

Body: Valíčková 10, Bafiová a Kabátová po 4

 

Povzbuzeni zlepšenou hrou spolu s motivací trenérů jsme šli do zápasu s maďarským soupeřem, který postupoval turnajem v podobném duchu jako my, s odhodláním zvítězit. První pětka zvládla svůj úkol nadmíru dobře, především ubránila střelkyně soupeře, a měla spoustu střeleckých šancí, které však také často neproměnila. Proto bylo skóre po prvních deseti minutách jen 12 ku 3 v náš prospěch. Zmatek a nepovedená hra druhé pětice udělala z utkání vyrovnanou partii – 12:10. Bohužel tým v tu chvíli opět začal mít pochybnosti o svých schopnostech a stále opakované chyby nás pohřbívaly jak v obraně, tak i útoku. V posledních několika minutách jsme již dokázali snížit již jen jedním košem a z výhry se tak těsně radoval soupeř.

 

V turnaji jsme tak skončili 11. místě a zakončili tak první sezónu, znamenající sbírání zkušeností na soutěžním poli.

 

Výsledky turnaje zde

 

Twitter | Facebook

twitter-button

facebook-button

Poslední fotogalerie

TJ Slovan Varnsdorf Basket, webmaster: info@bubileg.cz

©2012-2020 | Vytvořil bubileg v4.11L | Licence | Nejlepší v Mozilla Firefox Google Chrome

Basketbalové postavičky