TJ Slovan Varnsdorf Basket

19.5.09 0:00 | M.Bubílek | 690897x
jste zde: czeHome

Pozvánka na utkání mladších minižáků - 7.11.09

Mladší minižáci

 

Jistě zajímavou podívanou nabídnou oba sobotní zápasy dvou doposud neporažených týmů skupiny mladších minižáků. Domácí TJ Slovan Varnsdorf hostí BK Slavoj Litoměřice, tým, který bude opravdu těžkým soupeřem. V loňské sezóně se obě družstva střetla v kvalifikaci na Festival minibasketbalu a výsledek 58:15 vyzněl jednoznačně pro chlapce z Polabí. Doufejme, že to litoměřičtí o tomto víkendu tak snadné mít nebudou. První utkání začíná v tělocvičně na Národní ulici v 10,00 hodin. Děkujeme za Vaši podporu!

Tým mladších minižáků TJ Slovan Varnsdorf

 

Kvalifikace o žákovskou ligu - baráž

Kvalifikace o žákovskou ligu

 

Třetí místo z kvalifikační skupiny za celky USK Praha a Libercem dávalo našim hráčům ještě naději na postup do žákovské ligy v podobě barážového utkání se třetím celkem skupiny D, a tím byl celek Klatov. První utkání se hrálo na domácí palubovce a tak měli naši hráči poprvé příležitost sehrát svůj zápas ve Sportovní hale. Druhý zápas pak v neděli odehráli u soupeře.

 

Slovan Varnsdorf - TJ Klatovy

48 : 71 (13:18, 3:15, 14:17, 18:21)
Body: Bílý 17, Deutsch 14, Hovorka 8, Koudelka 5, Sovák 4

 

TJ Klatovy - Slovan Varnsdorf

60 : 49 (23:8, 8:18, 18:10, 11:13)

Body: Bílý 18, Sovák 15, Houngbendji a Hovorka po 8

< více

Škola basketbalu - nábor chlapců ročníků 2000-2001

Škola basketbalu

 

Vážení rodiče,

TJ Slovan Varnsdorf, oddíl basketbalu, organizuje nábor chlapců ze 3. a 4. tříd (ročník narození 2000 a 2001) do přípravky družstva minižáků. Přijat bude každý chlapec, který přinese Vámi podepsanou přihlášku.

Úkolem pravidelných tréninků je položit základy pohybové kultury dětí, vytvořit návyk na pravidelné cvičení v kolektivu a v podmínkách všeobecné tělesné přípravy připravit mladé chlapce pro výkonnostní sport, který má v našem městě tradici.

Tréninky jsou vždy:

v úterý 15,00 - 16.00 hod. - tělocvična pod náměstím (Národní ul.)
ve čtvrtek 15,00 - 16,30 hod. - tělocvična pod náměstím (Národní ul.)

První trénink je v úterý dne 15. září 2009.

Oddílový příspěvek na měsíc je pro každého člena přípravky 100,- Kč.

Začátek nové sezóny 2009-2010

11.9.2009

 

Zdravíme všechny příznivce varnsdorfského basketbalu. Po prázdninové přestávce vám přinášíme několik podstatných informací o účasti našich družstev v soutěžích.

MUŽI:

V omlazené sestavě se představí v Severočeské lize, kde budou soupeřit s mužstvy Slavoje BK Litoměřice "B", BK Česká Lípa, USK Slávie Ústí nad Labem, SLUNETA Ústí nad Labem, BK Teplice "B", BK REAL Roudnice n.L. a BK Děčín - Juniorka. První zápas sehrají 27. září v Roudnici n.L. Hraje se dvoukolově doma, venku každý s každým, poté následuje play-off prvních čtyř týmů na dva vítězné zápasy. Vítěz postupuje do III. ligy. Hracím dnem domácích zápasů je sobota.

U18:

Po odchodu několika hráčů do kategorie mužů se letos tým střetne s družstvy převážně z dalekého západu republiky. 7 týmů - Chomutov "A" a "B", Most, Teplice, Litoměřice, Liberec - se utká každý s každým ve dvojicích, dvoukolově (24 utkání). Hracími dny jsou sobota a neděle.

U14:

V zářijové kvalifikaci se pokusí probojovat do žákovské ligy. Ta se odehraje 26.-27.9. v Praze a ve skupině C za účasti USK Praha, Kondorů Liberec a Sokola Horní Počernice. Přímý postup náleží prvním dvěma mužstvům, třetí v tabulce má možnost postoupit ještě z baráže se třetím ze skupiny D.

Mladší minižáci:

Třetí tým loňské sezóny se postupně v dlouhodobé soutěži utká dvoukolově, systémem dvojutkání v jeden den, s vrstevníky z Chomutova, Děčína, Ústí n.L., Liberce, Litoměřic a Nového Boru. Hrací den sobota nebo neděle. Právo účasti na přeboru ČR či „Festivalu minibasketbalu" má pouze nejlépe se umístivší družstvo v soutěži.

Mladší minižákyně:

Po několika letech se objeví v soutěžích děvčat i zástupce našeho oddílu. Ve své první sezóně se ve skupině východ dokonce hned dvě družstva minižaček utkají se Zákupami, Loko Liberec a DDM Česká Lípa. Hrací systém: základní část - 2 skupiny po 5-ti účastnících, každý s každým, dvoukolově, systém dvojutkání; nadstavba o 1. - 4. místo a o 5.- 8. místo play-off týmů na 1. a 2. místech a na 3. a 4. místech, vždy 2 dvojutkání. Právo účasti na přeboru ČR či „Festivalu minibasketbalu" má pouze nejlépe se umístivší družstvo v soutěži, složené pouze z hráček-děvčat, neboť v kategorii mini mohou nastupovat i smíšená družstva..

Letní soustředění - Jiřetín pod Jedlovou 2009

7.7.2008

 

V termínu 17.8. - 21.8.2009 se konalo v lyžařském areálu v Jiřetíně pod Jedlovou soustředění mládeže. Za velmi povedeného počasí družstva minižáků, žáků a juniorů nabírala v kopcovitém terénu především fyzickou kondici, doplněnou o atletickou průpravu třífázovým tréninkem, a protože se během nezbytné a neoblíbené dřiny našla i chvíle na krásy tohoto místa České republiky, na konci týdne odjížděli nakonec spokojeni všichni, děti i trenéři. Ve čtvrtek proběhla také přednáška o zdravé výživě ve sportu a vhodném stravování. Poděkování samozřejmě touto cestou směřujeme na pracovníky chaty Slovan, kteří se o nás po celou dobu dobře postarali.

Fotogalerie

Areál tělocvičny pod náměstím zpřístupněn

4.7.2009

 

Přinášíme touto cestou dobrou zprávu pro hráče i rekreační příznivce basketbalu. Po delší odmlce způsobené také špatným stavem hřiště se oddíl rozhodl zpřístupnit sportující veřejnosti venkovní část areálu tělocvičny pod náměstím. Proběhla rekonstrukce asfaltového povrchu, byly instalovány nové basketbalové koše a další úpravy jsou v plánu v nadcházejících měsících.

Zveme všechny, kdo mají chuť zdokonalovat se v basketbalových dovednostech k návštěvě v nové otvírací době areálu od 9,00 do 21,00 hod.

Současně s tím žádáme navštěvníky, aby bez výjimek respektovali ustanovení provozního a návštěvního řádu!

Návštěvní řád zde!

1.......................................414243

Twitter | Facebook

twitter-button

facebook-button

Poslední fotogalerie
Kalendář

více info po najetí myší na barevné kolečko

červen 2020
TPoÚtStČtSoNe
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Počasí

TJ Slovan Varnsdorf Basket, webmaster: info@bubileg.cz

©2012-2020 | Vytvořil bubileg v4.11L | Licence | Nejlepší v Mozilla Firefox Google Chrome

Basketbalové postavičky