Přehled zápasů týmů

20.9.15 12:24 | M.Bubílek | 146505x
Zpět na přehled zápasů
Kadeti U17
BK Kondoři Liberec B vs. TJ Slovan Varnsdorf
93:69
datum21. 4. 2018 čas10:00
Sportovní hala Kort, Liberec
nadregionální soutěž

 

BK Kondoři Liberec „B“ vs. TJ Slovan Varnsdorf

93 : 69      (19:22)15:18(26:16)33:13

 

K poslednímu utkání soutěže jsme zajížděli k rezervě extraligového týmu Kondorů Liberec. Jejich trenér, vědom si ztráty z prvního duelu - 33 bodů, využil hned šest hráčů ze soupisky A týmu a na celkové hře o první celkové místo to bylo znát. Je jen škoda, že na tohle utkání nebyl delegován zkušenější pár rozhodčích. Do utkání jsme vstoupili lépe a první body zaznamenal David Strnad. Ve čtvrté minutě jsme vedli trojkou Tondy Jeřábka již 12:5. Jenže záhy jsme začínali cítit, že není něco v pořádku, jelikož jsme zaznamenali větší počet osobních chyb u Strnada a Nechanického (lídři týmu). Přesto jsme poločas vyhráli rozdílem 6 bodů. Do druhého poločasu jsme museli nabádat naše hráče k trpělivosti a hlavně ke klidu. Bohužel se toto nedařilo a naši hráči propadli do pasti sportovně bouřlivého prostředí z řad diváků a nasazení Kondorů. Přesto se našim hráčům podařil husarský kousek soutěže a, ač jsme prohráli, tým skončil na prvním místě nadregionální soutěže skupiny A celkově se dvěma porážkami.

Děkujeme vám všem za podporu a trpělivost a věříme v další zlepšení projevu hry. Dále vedení týmu děkuje panu Martinu Strnadovi jako dalšímu řidiči, který zajišťoval přesun našich hráčů k soupeřům spolu s Adamem Cedrychem.

 

Body Slovan: Pondělíček 18, Strnad 13, Strnad 13 (1x3), Petrla 11 (1x3), Nechanický 6, Berger 4, Sembdner a Maščuch po 2

Fauly: 19/25

TH: 37/19

 

TJ Slovan Varnsdorf Basket, webmaster: info@bubileg.cz

©2012-2020 | Vytvořil bubileg v4.11L | Licence | Nejlepší v Mozilla Firefox Google Chrome

Basketbalové postavičky